Gibson Les Paul Classic Lemon Burst 2014

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Classic. Tym razem egzemplarz w ciekawym wykończeniu Lemon Burst wyprodukowany w roku 2014.

Gitara w znakomitym stanie. Trudno uwierzyć, że ma już prawie dziesięć lat. Może dopatrzycie się jakichś niewielkich śladów w postaci drobnych rysek i minimalnych przebarwień lakieru w miejscach jego kontaktu z ręką, ale generalnie naprawdę blisko jej do nowego egzemplarza i trudno wymagać więcej od używanej gitary w tym wieku. Podobnie rzecz ma się ze stanem technicznym – wszystko działa idealnie, progi są w świetnym stanie. Instrument nie ma na koncie żadnych napraw i modyfikacji.

W zestawie z gitarą oferuję komplet papierów i oryginalny, brązowy futerał. Jest to instrument zakupiony pierwotnie w polskiej dystrybucji. Zachowała się nawet stara karta gwarancyjna i instrukcja obsługi.

Gitara to ciekawe połączenie klasycznego LP z odrobiną innowacji.
Zastosowano w tym modelu znane i lubiane pickupy 57 Classic, które dodatkowo zostały wyposażone w możliwość rozłączania cewek i aktywny booster pozwalający uzyskać podbicie na solo bez użycia żadnych efektów. Na uwagę zasługuje także gryf w wersji 60 slim taper. To najcieńszy i najbardziej przystępny wariant gibsonowskiej szyjki, który spodoba się nawet największym przeciwnikom marki.

Zdecydowanie polecam. Piękny stan, doskonała prezencja, solidna specyfikacja.