Gibson Les Paul Classic Honey Burst 2019

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Classic w najnowszej i najbardziej aktualnej odsłonie tego modelu. Instrument wyprodukowany w roku 2019, a więc bardzo, bardzo świeży. Jeśli szukacie czegoś jak spod igły, ta sztuka ma szansę przypaść wam do gustu. Gitarę formalnie sprzedaję jako używaną, ale w praktyce to nówka jak z fabryki. Instrument nie ma żadnych śladów użytkowania (na pickguardzie ciągle folie), jakiegokolwiek zużycia, pachnie nowością i jest wolny od wszelkich wad. Myślę, że wypada nawet lepiej niż sklepowa nówka, bo jest wyregulowany znacznie solidniej niż robią to w fabryce.

W zestawie z gitarą sprzedaję komplet oryginalnych akcesoriów tj. brązowy futerał, multitool, pasek, ściereczkę i komplet papierów. To samo dostajecie decydując się na nowy egzemplarz od dystrybutora.

Instrument w kolorze Honey Burst. Jest to bez dwóch zdań jedno z najpiękniejszych i najbardziej pożądanych wykończeń (oczywiście nitro). Prawdziwa klasyka, z którą trudno dyskutować. W połączeniu z łagodnym plaintopem prezentuje się świetnie.

Nowością w specyfikacji modelu Classic są przetworniki. Zastosowano w tym modelu Burstbuckery 61T/61R, które są stosunkowo nową pozycją w ofercie przetwornikowej Gibsona, ale zbierają świetne recenzje i w tym momencie są wzbudzającymi chyba największe zainteresowanie pickupami. Mam z nimi styczność już drugi raz i zdecydowanie robią robotę.

Ogólnie gitara ma dość rozbudowane możliwości brzmieniowe. Rozłączanie cewek humbuckerów, możliwość odwrócenia fazy i bypass pozwalający wysłać sygnał z przetwornika prosto do gniazda jack to znane dotąd z modelu Standard funkcjonalności pozwalające uzyskać coś więcej niż tylko standardowy zestaw barw typowych dla Les Paula.

Na uwagę zasługuje także gryf w wersji 60 slim taper. To najcieńszy i najbardziej przystępny wariant gibsonowskiej szyjki, który spodoba się nawet największym przeciwnikom marki

Zdecydowanie polecam. Piękny stan, doskonała prezencja, solidna specyfikacja.