Gibson Les Paul Classic Honey Burst 2019

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Classic w najnowszej i najbardziej aktualnej odsłonie tego modelu. Instrument wyprodukowany w roku 2019, a więc bardzo świeży.

Gitara w znakomitym stanie, naprawdę robi wrażenie prawie nowej – ślady użytkowania są kosmetyczne. Pod względem technicznym wszystko super, sprzęt jest w pełni sprawny, bez jakiegokolwiek zużycia i wolny od wszelkich wad.

W zestawie z gitarą sprzedaję komplet oryginalnych akcesoriów tj. brązowy futerał, multitool, pasek, ściereczkę i komplet papierów. To samo dostajecie decydując się na nowy egzemplarz od dystrybutora.

Instrument w kolorze Honey Burst. Jest to bez dwóch zdań jedno z najpiękniejszych i najbardziej pożądanych wykończeń (oczywiście nitro). Prawdziwa klasyka, z którą trudno dyskutować. W połączeniu z łagodnym plaintopem prezentuje się świetnie.

Nowością w specyfikacji modelu Classic są przetworniki. Zastosowano w tym modelu Burstbuckery 61T/61R, które są stosunkowo nową pozycją w ofercie przetwornikowej Gibsona, ale zbierają świetne recenzje i w tym momencie są wzbudzającymi chyba największe zainteresowanie pickupami producenta. Mam z nimi styczność już kolejny raz i zdecydowanie robią robotę.

Ogólnie gitara ma dość rozbudowane możliwości brzmieniowe. Rozłączanie cewek humbuckerów, możliwość odwrócenia fazy i baypass, pozwalający wysłać sygnał z przetwornika prosto do gniazda jack, to znane dotąd z modelu Standard funkcjonalności pozwalające uzyskać coś więcej niż tylko standardowy zestaw barw typowych dla Les Paula.

Na uwagę zasługuje także gryf w wersji 60 slim taper. To najcieńszy i najbardziej przystępny wariant gibsonowskiej szyjki, który spodoba się nawet największym przeciwnikom marki

Zdecydowanie polecam. Piękny stan, doskonała prezencja, solidna specyfikacja.