Gibson Les Paul Classic Heritage Cherry Sunburst 2019

7,999 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Classic w najnowszej i najbardziej aktualnej odsłonie tego modelu. Instrument w klasycznym wykończeniu Heritage Cherry Sunburst, wyprodukowany w roku 2019. 

Gitara w znakomitym stanie ogólnym. Ma czarną smugę z tyłu korpusu (reakcja lakieru nitro z nieodpowiednim statywem), ale oprócz tego prezentuje się jak znakomicie i nieznacznie tylko różni od nowego egzemplarza. Podobnie rzecz ma się ze stanem technicznym – wszystko działa idealnie, progi są w świetnym stanie. Jeśli chodzi o modyfikacje to jest jedna – mostek został wymieniony na blokowany cenionej marki TonePros. W zestawie z gitarą jest komplet papierów i oryginalny, brązowy futerał. 

Nowością w specyfikacji ostatniej generacji są przetworniki. Zastosowano w tym modelu Burstbuckery 61T/61R, które są stosunkowo nową pozycją w ofercie przetwornikowej Gibsona, ale zbierają świetne recenzje i w tym momencie są wzbudzającymi chyba największe zainteresowanie pickupami. Zdecydowanie dają radę!

Ogólnie gitara ma dość rozbudowane możliwości brzmieniowe. Rozłączanie cewek humbuckerów, możliwość odwrócenia fazy i baypass pozwalający wysłać sygnał z przetwornika prosto do gniazda jack to znane dotąd z modelu Standard funkcjonalności pozwalające uzyskać coś więcej niż tylko standardowy zestaw barw typowych dla Les Paula.

Na uwagę zasługuje także gryf w wersji 60 slim taper. To najcieńszy i najbardziej przystępny wariant gibsonowskiej szyjki, który spodoba się nawet największym przeciwnikom marki.

Ten egzemplarz wyróżnia się także znakomitą wagą ok 4 kg.

Zdecydowanie polecam. Piękny stan, doskonała prezencja, solidna specyfikacja.

 

 

 

 

 

Back to top