Gibson Les Paul Classic Heritage Cherry Sunburst 2014

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Classic. Tym razem egzemplarz w klasycznym wykończeniu Heritage Cherry Sunburst wyprodukowany w roku 2014. Jako że 2014 był dla Gibsona rokiem jubileuszowym (120 lat istnienia firmy), na XII progu znajduje się charakterystyczny, pamiątkowy emblemat.

Gitara w znakomitym stanie. Może dopatrzycie się jakichś niewielkich śladów, ale generalnie naprawdę blisko jej do nowego egzemplarza i trudno wymagać więcej od używanej gitary. Podobnie rzecz ma się ze stanem technicznym – wszystko działa idealnie, progi są w świetnym stanie. W zestawie z gitarą jest komplet papierów i oryginalny, brązowy futerał.

Jeśli chodzi o elektronikę to zastosowano w tym modelu znane i lubiane pickupy 57 Classic, które dodatkowo zostały wyposażone w możliwość rozłączania cewek i aktywny booster pozwalający uzyskać podbicie na solo bez użycia żadnych efektów.

Na uwagę zasługuje także gryf w wersji 60 slim taper. To najcieńszy i najbardziej przystępny wariant gibsonowskiej szyjki, który spodoba się nawet największym przeciwnikom marki

Zdecydowanie polecam. Piękny stan, doskonała prezencja, solidna specyfikacja.