Gibson Les Paul Classic Double Cutaway 2014

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Classic w wersji Double Cutaway wyprodukowaną w 2014 roku. 

 Egzemplarz jest w kolekcjonerskim stanie, właściwie jak  nowy. Może ktoś dopatrzy się jakichś mikrych  rysek widocznych, gdy się ich szuka w dobrym świetle,  ale generalnie stan mint. Gitara w pełni sprawna, ustawiona i wolna od wszelkich wad. Specyfikacja fabryczna – żadnych modyfikacji. 

Instrument w wykończeniu  transulcent red z fantastycznym topem z klonu płomienistego. Wygląda naprawdę obłędnie i przywodzi na myśli instrumenty marki PRS, dla których ta wersja Les Paula jest bezpośrednią konkurencją. To wiosło dla tych, którzy chcieliby Gibola, ale obawiają się niewygody użytkowania ciężkiego i niezbyt ergonomicznego klasycznego LP. Wiosło jest lekkie (3,89 kg), ma cienki i szybki gryf o współczesnych parametrach, oferuje świetny dostęp do najwyższych progów i uproszczone sterowanie (1x volume, 1x tone). Do tego posiada znakomitej jakości przetworniki Burstbucker Pro znane z modelu LP Standard oraz solidny osprzęt. 

Do gitary dołączam oryginalny futerał z różowym pluszem i brązowym obiciem oraz komplet papierów. To zestaw identyczny jak od dystrybutora. Zdecydowanie warto się zainteresować, to samo dostalibyście kupując u dystrybutora, ale niestety ten model od lat nie jest dostępny i nie da się kupić nowego egzemplarza.

 

 

 

 

 

Back to top