Gibson Les Paul Classic 2017 Gold Top

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Classic. Tym razem przepiękny egzemplarz z roku 2017 w klasycznym wykończeniu goldtop.  Złoty top i miodowy tył towarzyszą modelowi LP od samego początku jego historii. Tak właśnie wyglądały te gitary w pierwszych latach produkcji nim pojawiły się bursty. Z jednej strony to klasyka, z drugiej podkreślenie luksusowego charakteru instrumentu. 

Gitarę formalnie sprzedaję jako używaną, ale w praktyce jest to igła jak ze sklepu.  Jeśli ktoś się bardzo uprze, być może dopatrzy się mikrorysek widocznych w ostrym świetle, ale ogólnie rzecz biorąc nie ma o czym mówić.  Technicznie wszystko w najlepszym porządku. Gitara jest w pełni sprawna, ustawiona i wolna od wszelkich wad.  Wszystkie części są oryginalne i fabrycznie zamontowane, instrument nie ma na koncie żadnych modyfikacji, nie wykazuje najmniejszego zużycia i jest gotowy do gry. 

Rok 2017 był bardzo dobry dla modelu Classic. Gitara dostała od producenta bardzo przyzwoitą specyfikację, która nie ma żadnych słabych punktów w stosunku do modeli Standard czy Traditional.  Klasyczne materiały i konstrukcja, znakomite przetworniki 57 Classic w wersji zebra, blokowane klucze, aluminiowy osprzęt i nylonowe siodełko to jej najważniejsze cechy. Gitara to rasowy Les Paul, który nie kosztuje fortuny a  świetnie wygląda i z pewnością zrobi dobrą robotę.

Dodatkowym atutem tego egzemplarza jest jego waga – 4,04 kg.  

W zestawie przepiękny, oryginalny, brązowy futerał z czerwonym pluszem i komplet papierów od producenta. 

Back to top