Gibson Les Paul Classic 2017 Gold Top

Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Classic. Tym razem przepiękny egzemplarz z roku 2017 w klasycznym wykończeniu goldtop.  Złoty top i miodowy tył towarzyszą modelowi LP od początku jego historii. Tak właśnie wyglądały te gitary w pierwszych latach produkcji nim pojawiły się bursty. Z jednej strony to klasyka, z drugiej podkreślenie luksusowego charakteru instrumentu.

Gitara jest używana, ale w praktyce nieznacznie różni się od nówki. Jakieś drobne ryski widoczne, gdy się ich szuka to jedyne ślady użytkowania.   Technicznie wszystko w najlepszym porządku. Instrument jest w pełni sprawny, ustawiony i wolny od wszelkich wad. Progi są w świetnym stanie i niczego nie trzeba z nimi robić.

Cechą charakterystyczną tego modelu jest bardzo wygodny gryf 60 slim taper, który ze względu na swoją przystępność powinien przypaść do gustu nawet największym przeciwnikom obszernych, gibsonowskich szyjek.

Jeśli chodzi o elektronikę to ten egzemplarz ma pod gryfem 57 Classic przy gryfie i Burstbuckera 3 przy gryfie. To bardzo klasyczny zestaw pickupów pozwalający swobodnie poruszać się po wszystkich typowych dla modelu LP brzmieniach.

Dodatkowymi atutami tego rocznika są blokowane klucze i smaczki historyczne takie jak nylonowe siodełko, czy most ABR.

Gitara to rasowy Les Paul, który nie kosztuje fortuny a  świetnie wygląda i z pewnością zrobi dobrą robotę. To bardzo udany miks klasyki i współczesności.

W zestawie przepiękny, oryginalny, brązowy futerał z czerwonym pluszem i komplet papierów od producenta.