Gibson Les Paul BFG Black 2018

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul BFG w jedynie słusznym w pewnych kręgach czarnym kolorze. Ten model to chyba najbardziej brutalny w formie wariant modelu Les Paul jakiego kiedykolwiek wyprodukował Gibson. Unikalna „nie w pełni wykończona” stylistyka gitary z jakże charakterystycznym dla tego modelu rzeźbionym topem, którego pofalowana powierzchnia przypomina jakąś organiczną strukturą żywcem wyjętą z obrazu Beksińskiego, zdecydowanie odróżnia BFG od grzecznego, klasycznego LP. Satynowe wykończenie z fabrycznym postarzeniem podkreśla surowy styl i zdecydowanie rockowy charakter tej gitary. To takie undergroundowe, buntownicze wiosło do energicznej muzyki.

Ten egzemplarz BFG pochodzi z roku 2018. Jest więc to ostatnia jak dotąd odsłona tego modelu. Jest to wersja ze stałym mostem i dwoma humbuckerami. W tym egzemplarzu są to znakomite pickupy DiMarzio 36th Anniversary PAF (DP223 i DP103).

Gitara zachowana w świetnym stanie technicznym i wizualnym. Ma kosmetyczne ślady użytkowania, ale przy tym typie wykończenia są zupełnie nieistotne. Działa wszystko bez zarzutu, progi są w znakomitej kondycji.

W komplecie oryginalny futerał Gibsona (fabrycznie ten model miał jedynie pokrowiec).

 

 

 

 

 

 

Back to top