Gibson L-00 Studio Walnut Antique Natural 2022

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę akustyczną L-00 Studio Walnut w wykończeniu Antique Natural. To egzemplarz z roku 2022, a więc zupełnie współczesny, ale historia  tego modelu jest naprawdę długa i sięga lat 30 XX wieku, czyli samych początków akustyków typu flat-top.

Jeśli szukacie, charakterystycznego dla niewielkich parlorów,  brzmienia znanego z korzennego bluesa, ten model jest jedną z najbardziej oczywistych (i oczywiście prestiżowych) opcji. L-00 to ikoniczny wygląd i sound idealny do grania archaicznych rzeczy.  Jeśli lubicie niewielkie gitary, możecie go pokochać. 

Gitarka jest mała i filigranowa, ale oferuje naprawdę poważną, w pełni profesjonalną specyfikację techniczną.  Instrument wykonany jest w całości z litego drewna (świerk, orzech) i wyposażony  fabrycznie w pickup piezo pozwalający na nagrywanie i nagłaśnianie bez użycia mikrofonu. 

Gitara ze względu na rozmiar jest bardzo wygodna. Poza tym ma nowoczesny profil gryfu Advanced Response, który ma bardzo przyjazne parametry. Szerokość siodełka to 43,8 mm, radius podstrunnicy wynosi 16 cali. Na komfort gdy nikt nie powinien narzekać. 

Gitarę formalnie sprzedaję jako używaną, ale w praktyce jest ona jak z igły zdjęta. Nie ma śladów użytkowania i jakiegokolwiek zużycia, a pod względem technicznym wszystko z nią w najlepszym porządku. Instrument ma rok, więc naprawdę nie ma o czym mówić. 

W komplecie jest oryginalny, twardy futerał i komplet papierów oraz akcesoriów.