Gibson J-185 EC Antique Natural 2006

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę elektro-akustyczną Gibson J-185 EC w wykończeniu Antique Natural.

Gitara to fantastyczny flat-top typu jumbo,  a więc naprawdę górna półka jeśli chodzi o akustyki Gibsona.  Specyfikacja gitary mówi sama za siebie, jest to absolutnie profesjonalny sprzęt do poważnych zastosowań i jednocześnie naprawdę przepiękna rzecz.

Instrument wykonany w całości z litego drewna, bez użycia laminatu. Mamy tutaj świerkową płytę wierzchnią, tył i boczki z niezwykle efektownego klonu płomienistego, klonowy gryf z ciemnymi przekładkami (również w perfekcyjne prążki) oraz „wąsaty” mostek z hebanu. Poza najwyższej klasy materiałami w specyfikacji znajdziemy także ożebrowanie typu X, lakier nitro i wysokiej klasy elektronikę Fishman Prefix Plus, pozwalający przenieść wszelkie walory brzmieniowe tej gitary na nagłośnienie.

Jak na wysoki model Gibsona przystało, gitara naprawdę luksusowo się prezentuje. Piękne faktury drewna, złoty osprzęt, liczne bindingi i perłowe inkrustacje składają się na niezwykle efektowną całość.

Instrument wyprodukowany w roku 2006, zachowany w znakomitym jak na swój wiek stanie. Gitara ma drobne ślady użytkowania, ale ogólnie wygląda świetnie.  Pod względem technicznym wszystko jest w najlepszym porządku – działa każdy element od mechaniki gryfu, przez klucze po elektronikę, progi nie mają śladów użytkowania i naprawdę posłużą jeszcze bardzo długo bez podejmowania jakichkolwiek działań.

Instrument oczywiście wyprodukowany w USA.

Wraz z gitarą sprzedaję oryginalny futerał.

Zdecydowanie polecam!