Gibson G-45 Antique Natural 2020

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson G-45 Standard w wykończeniu kolorze Antique Natural. Gitara to całkiem przystępny cenowo (jak na Gibsona) model, który oferuje naprawdę solidną specyfikację i wcale nie budżetową prezencję. 

Gitara ma lity top ze świerku wykończony lakierem na wysoki połysk i przepiękny, również lity, orzechowy tył w matowej satynie. Odrobinę eksperymentatorski jest gryf, na który składa się szyjka z utine będącego zamiennikiem mahoniu i podstrunnica z kompozytu richlite’u imitującego heban. Seria Generation prezentuje raczej współczesne spojrzenie na sprawę i nie jest bardzo konserwatywna jeśli chodzi o specyfikację, ale zaproponowane rozwiązania zdecydowanie mogą się podobać, zwłaszcza w kontekście ceny instrumentu zdecydowanie niższej niż tradycyjny J-45.

Gitara ma fabrycznie zamontowaną bezinwazyjną i dyskretną elektroniką Fishman Sonitone pozwalającą na łatwe nagrywanie i nagłaśnianie  instrumentu. 

G-45 naprawdę bardzo dobrze się prezentuje. Perłowe logo, inkrustacje w kształcie diamentów, orzechowy truss rod cover i przed wszystkim efektowne faktury drewna składają się wygląd instrumentu, który nie zdradza jego przystępnej ceny. Gitara wygląda jak rasowy Gibson i pełni oddaje charakter brzmieniowy marki. 

Ten egzemplarz pochodzi z roku 2020. Obecnie instrument w takiej specyfikacji nie jest produkowany. Gitara ma minimalne ślady użytkowania (drobne ślady na główce, jakieś drobne ryski), ale generalnie wygląda bardzo świeżo i w nieznacznym stopniu ustępuje nówce. Technicznie wszystko w najlepszym porządku, progi w znakomitym stanie. 

W zestawie oryginalny futerał.

 

 

 

 

 

Back to top