Gibson Flying V Standard Ebony 2012

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Flying V Standard. Tym razem egzemplarz z roku 2012, a więc jeden z ostatnich w najbardziej cenionej i poszukiwanej wersji z dużym pickguardem. Flying o takiej prezencji nie jest produkowany od wielu lat i aktualnie nie da się kupić nowego egzemplarza. Jeśli poszukujecie tradycyjnego, thrashowego looku tego modelu, warto zwrócić uwagę na ten egzemplarz, który wygląda jak trzeba.

Dodatkowym atutem jest fakt, że gitara ma zamontowane, pasujące jak ulał do tego modelu, aktywne przetworniki EMG 81/85. Taka metallikowa konfiguracja z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom cięższych brzmień, do których grania to wiosło zostało po prostu stworzone.

Gitara ma ponad 10 lat, których nie przeleżała w futerale i znajdzie się na niej sporo obić, rysek, wgniotek i innych powierzchownych śladów użytkowania. Choć widać, że instrument był intensywnie używany nie można mieć żadnych zastrzeżeń do jego stanu technicznego. Nic nie było złamane, progi są w świetnym stanie. Całość działa jak należy.

W zestawie oryginalny futerał z białym pluszem, w którym gitara prezentuje się doskonale.