Gibson Flying V Standard Aged Cherry 2018

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Opis

Elektryczna Dusza prezentuje fantastyczną gitarę Gibson Flying V Standard. Tym razem szczególnie interesujący pod względem specyfikacji i wyglądu egzemplarz z rocznika 2018. Gitarę formalnie sprzedaję jako używaną, ale faktycznie to igiełka bez żadnych śladów użytkowania  i jakiegokolwiek zużycia. Sprzęt jest dosłownie jak ze sklepu dystrybutora  a więc z oryginalnym, brązowym futerałem i kompletem papierów i akcesoriów. Ma nawet folię na pickguardzie i wciąż pachnie nowością. Oczywiście gitara jest w pełni sprawna i wolna od wszelkich wad. Działa od A do Z, wszystkie części są oryginalne.

Gitara w przepięknym, dość rzadkim kolorze Aged Cherry. To głęboki burgund, który wygląda elegancko i nienachalnie, ogólnie ta wersja v-ki jest trochę bardziej wytworna niż te z lat poprzednich ze względu na zapuszkowane pickupy w ramkach, olejowe klucze Grovera i mały pickguard, przypominający ten z oryginalnego projektu Flying V z drugiej połowy lat 50.  Ciekawą cechą gitary, również będącą małym ukłonem w kierunku historii, są zastosowane w niej pickupy Burstbucker 2 i 3, które przez lata spotkać można było w wysokich reedycjach instrumentów z lat 50 produkowanych przez Custom Shop (m.in. w erkach). Gitara sprawdzi się nie tylko w cięższych brzmieniach (w czym oczywiście czuje się jak ryba w wodzie),  ale również barwach klasycznych.

Niska waga, znakomita ergonomia i „szybki” gryf slim taper to cechy które z pewnością przypadną do gustu muzykom wymagającym wysokiego komfortu gry. Jeśli chcielibyście Gibsona, ale obawiacie się niewygody, ten instrument całym sobą walczy ze stereotypami.

 

Back to top