Gibson Flying V Standard 2012 Cherry

CENA:

4,199 zł

  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Flying V. Tym razem strzała w wersji Standard, a więc w pełni profesjonalna i bezkompromisowa, z oryginalnym twardym futerałem oraz w malowaniu nitro na wysoki połysk (nie faded) i z palisandrową podstrunnicą (ostatni rocznik). W komplecie z gitarą poza futerałem także zestaw papierów, a więc krótko mówiąc wszystko to samo, co dostalibyście kupując nówkę. Te jednak nie są już produkowane w tej wersji i nie da się nabyć nowego egzemplarza. V-ka wyprodukowana w roku 2012.  Wykończenie cherry – lakier transparenty z widocznymi fakturami mahoniu.

Jeśli chodzi o stan gitary to nie można mieć większych zastrzeżeń. Drobne ślady od paska i guzików koszuli na pleckach oraz dość typowe, maleńkie nadpęknięcia pickguardu spowodowane zbyt mocno dokręconymi śrubkami to jedyne ślady użytkowania. Instrument ogólnie rzecz biorąc prezentuje się bardzo świeżo i trudno wymagać więcej od używanego sprzętu. Stan techniczny bez najmniejszego zarzutu. Działa wszystko od A do Z, konfiguracja jest fabryczna, nic nie było zmieniane, progi są w praktycznie idealnym stanie. 

Jeśli szukacie klasycznego instrumentu do ciężkich brzmień Flying, jest niezmiennie od dekad jednym z najbardziej oczywistych wyborów. To prawdziwy symbol thrashu, który przeszło 60 lat temu, gdy pojawił się na rynku, wyprzedził swoją epokę. Charakterystyczny skrzydlaty kształt, fantastyczna ergonomia (nieograniczony dostęp do najwyższych pozycji), klasyczne dla Gibsona konstrukcja (wklejany gryf umieszczony pod kątem względem płaszczyzny korpusu) i typowe dla marki wysokiej klasy materiały (mahoń + palisander) oraz potężne przetworniki Gibson 500T/496R są prostą, ale sprawdzoną przez największych receptą na instrument do cięższych brzmień. Ciągle powstają nowe projekty gitar do ciężkich brzmień, ale Flying cały czas ma swoją niezachwianą pozycję w branży. 

Back to top