Gibson Flying V Ebony 2017

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Flying V z roku 2017. Tym razem egzemplarz w jedynie słusznym w pewnych kręgach czarnym kolorze.

Gitara zdecydowanie dedykowana do ciężkich brzmień. Ma najbardziej smukły z gryfów Gibsona (slim taper), który znakomicie sprawdza się podczas szybkiego grania i miażdżące humbuckery Dirty Fingers znane z tego, że są jednymi najmocniejszych przetworników w ofercie amerykańskiego producenta. Jednoznacznie heavymetalowy jest także kultowy kształt gitary, który nie tylko zapewnia odpowiednio rockową prezencję, ale też jest niezwykle ergonomiczny, gdyż gwarantuje świetny dostęp do najwyższych progów.

Gitara ma prawie 5 lat. Znajdzie się na niej trochę drobnych śladów użytkowania w postaci rysek, drobnych wgniotek. Przy strunociągu są dwa zamarkowane obicia, których prawie nie widać.   Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Gitara nie była modyfikowana, jest w pełni sprawna, progi są w świetnym stanie i mają jedynie minimalne ślady użytkowania. W zestawie jest oryginalny czarny futerał z białym pluszem. Ma sporo śladów, ale jest w pełni sprawny i doskonale spełnia swoją funkcję.

Flying V to bardzo prosta i surowa gitara, która od dekad jest jednym z najczęściej wybieranych do ciężkiej muzyki instrumentów. To rzadko spotykany na rynku wtórnym sprzęt. Zdecydowanie warto się zainteresować.