Gibson Flying V B-2 Satin Ebony 2019

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Flying V B2 Satin Black. To zdecydowanie niekryjąca swoich heavymetalowych zapędów, bardzo mroczna V-ka, która doskonale sprawdzi się w ciężkich brzmieniach. Mahoniowa konstrukcja, matowy lakier, czarny osprzęt, czarny pickguard, bardzo mocne pickupy Gibson Dirty Fingers, ciemna palisandrowa podstrunnica i dość smukły jak na Gibsona, szybki gryf to sprawdzony przepis na diabelski instrument, który po po prostu jest symbolem thrashu.

Ikoniczny kształt oferujący nieograniczony dostęp do najwyższych pozycji, niska waga, prosta elektronika i jedyne w swoim rodzaju agresywne brzmienie to znane od lat zalety modelu Flying V.

Gitara wyprodukowana w roku 2019 i zachowana w niemal idealnym stanie. Znajdą się jakieś minimalne oznaki użytkowania, ale generalnie nie ma o czym mówić. Instrument wciąż robi wrażenie raczej nowego niż używanego. Jeśli chodzi o stan techniczny to nic nie było modyfikowane, ani naprawiane. Progi są w znakomitym stanie.

W zestawie jest pokrowiec oraz komplet papierów.

Flying V na rynku wtórnym jak na lekarstwo, więc warto się zainteresować. Ten model nie jest już produkowany i nie da się kupić nigdzie nowego egzemplarza.