Gibson Flying V 2016 Ebony

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Flying V 2016 w kolorze czarnym. To efektowna wizualnie, nieco bardziej luksusowa, wersja bez pickguardu, z pickupami zebra w ramkach oraz bindingiem
wokół korpusu i podstrunnicy. V-ka w takiej odsłonie prezentuje się naprawdę elegancko i z pewnością przypadnie do gustu, osobom które nie przepadają z surowym wyglądem popularnej wersji 67.  

Poza estetyką ta wersja Flying V wyróżnia się bardzo ciekawą elektroniką. Pod gryfem znalazł się 57 Classic, pod most trafił natomiast Burstubucker 3. Obydwa pickupy zrobiły wielką karierę w rozmaitych gitarach Gibsona i nie wymagają szczególnych rekomendacji. Warto dodać, że oba przetworniki mają możliwość rozłączania cewek. Można więc uzyskać namiastkę brzmienia przystawek single-coil.  To było zupełnie nieosiągalne dla wcześniejszych generacji tego modelu. Pod względem możliwości brzmieniowych i ergonomii trudno temu instrumentowi dorównać. Nie jest to już tylko typowe wiosło do łojenia (choć to potrafi znakomicie), ale instrument na każdą okazję. 

Ten model był produkowany tylko w roku 2016. Obecnie trudno go znaleźć na rynku wtórnym. Gitara ma trochę drobnych śladów normalnego użytkowania (ryski, drobne obicia), ale ogólnie rzecz biorąc wszystko z nią w jak najlepszym porządku. W zestawie jest oryginalny pokrowiec. Zdecydowanie warto się zainteresować. To bardzo dobry, niesztampowy instrument.

Back to top