Chcesz kupić najtaniej lub przetestować? Napisz lub zadzwoń!

Gibson Flying V 2015 Limited Ebony

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje dzisiaj gitarę Gibson Flying V w dość rzadkiej, limitowanej wersji skierowanej na rynek japoński. Flying w tym wcieleniu oferowany był tylko w roku 2015, jest więc to gitara zdecydowanie bardziej wyszukana niż popularne, produkowane zwykle na znacznie większą skalę Standardy.

Generalnie ten model nawiązuje starych v-ek z lat 70. Charakterystyczna, mniej spiczasta główka, „kopytko” z tyłu gryfu utrudniające niespodziewaną dekapitację i staroświeckie gałki typu witch hat przenoszą nas w czasie do okresu największej popularności mahoniowych strzał. W odróżnieniu od modelu Standard gitara ma także olejowe klucze Grovera oraz humbuckery 57 Classic (w puszkach), które czynią z niej uniwersalny instrument ogólnego zastosowania, a nie tylko machinę oblężniczą wywołującą płacz i zgrzytanie zębów u wszystkich, którzy  staną jej na drodze.

Gitara zachowa w bardzo dobrym stanie. Posiada drobne ślady użytkowania w postaci mikrorysek oraz drobnych wgniotek. Ogólnie rzecz biorąc prezentuje się naprawdę przyzwoicie. Wszystkie elementy mechaniczne jak i elektroniczne działają jak trzeba. Progi nie mają śladów użytkowania. Oryginalnie ten model miał biały pickguard i nie miał ramek przy przetwornikach. W aktualnej wersji wygląda moim zdaniem zdecydowanie ciekawiej.

Częścią zestawu jest oryginalny brązowy futerał z różowym pluszem. Ma drobne ślady użytkowania, ale prezentuje się świetnie.

Back to top