Gibson Flying V 1967 Reissue Cherry 2003

SPRZEDANE

1 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Flying V ’67 Reissue.  Tym razem egzemplarz z roku 2003, a więc coś dla miłośników nieco starszych Giboli.  V-ka w koszernej specyfikacji – mahoniowy korpus i gryf, palisandrowa podstrunnica, przepiękny ciemnoczerwony kolor (znacznie ciemniejszy niż późniejsze roczniki), duży pickguard i potężne przetworniki Gibson 500T/496R. Ten egzemplarz waży jedynie 3,4 kg, co jest świetnym wynikiem. Gitara na pewno nie zmęczy nikogo na scenie .

Gitara to ponadczasowy symbol thrash metalu i prawdziwy klasyk wśród instrumentów do ciężkiego grania. Są gitary, które mają dłuższe menzury, ruchome mostki, więcej strun i progów, ale strzała Gibsona ma swój niepowtarzalny klimat, drapieżny sound i utrwalony w popkulturze klasowy wygląd, przy którym inne gitary o podobnym kształcie wyglądają jak zabawki dla nastoletnich metalowców. 

Gitara ma 16 lat i jak na ten wiek zachowana jest w fenomenalnym stanie. Na lakierze znajdzie się kilka minimalnych śladów w postaci rysek,  drobniutkich wgniotek i mikrych śladów od wieszaka, ale ogólnie instrument ewidentnie nie był intensywnie użytkowany i prezentuje się znakomicie. Technicznie wszystko jest w najlepszym porządku, gitara jest w pełni sprawna i wolna od wszelkich wad. Wszystkie części są oryginalne i fabrycznie zamontowane. W zestawie jest oryginalny futerał  i komplet papierów z epoki. To znakomity komplet jak od dystrybutora. Jeśli szukacie starego, dobrego Flyinga w świetnym stanie takie okazje nie zdarzają się często.