Gibson Explorer 2008 Cherry Red

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Explorer Standard. Tym razem egzemplarz z roku 2008 w kolorze Cherry Red. Gitara ma 13 lat i znajdzie się na niej trochę drobnych śladów użytkowania (parę obić, jakieś ryski, drobne wgniotki itp.), ale generalnie wygląda bardzo dobrze. Gitara ma założony czarny pickguard, pickupy w puszkach (Seymour Duncan SH-4 przy mostku i Gibson 490R przy gryfie) oraz gałki typu reflector fajnie pasujące do chromowanego osprzętu. W takiej lekko zmodyfikowanej stylizacji wygląda naprawdę drapieżnie, jak na jednego z heavymetalowych klasyków przystało.

Jeśli chodzi o stan techniczny to trudno tutaj przedstawić jakiekolwiek zarzuty. Działa wszystko od kluczy, przez regulację gryfu po elektronikę. Progi są w bardzo dobrym stanie i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.

W zestawie z gitarę sprzedaję oryginalny czarny futerał z białym pluszem. Ma trochę śladów użytkowania, ale nic poważnego mu nie dolega.

Zdecydowanie polecam. Jeśli szukacie gitary o zdecydowanie rockowym charakterze i gustujecie w klasycznych rozwiązaniach, Explorer jest jednym z najbardziej oczywistych wyborów. To ikoniczny produkt Gibsona i jedna z pionierskich gitar do ciężkich brzmień. Warto mieć w swoim arsenale, bo to ponadczasowa konstrukcja o niepowtarzalnej prezencji i brzmieniu burzącym mury.

 

 

 

 

 

Back to top