Gibson ES-339 Custom Shop Tobacco Burst 2009

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Opis

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson ES-339. To najwyższej klasy semi-hollow body, wyprodukowana przez Custom Shop. Egzemplarz z roku 2009 w fantastycznym wykończeniu Tobbacco Burst. Instrument jest przepiękny (świetny burst, fantastyczne ciemnobrązowe boczki, miodowy gryf) a pod względem brzmieniowym z pewnością będzie w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających muzyków.   

ES-339 ma klonowy korpus z blokiem centralnym i mahoniowy gryf z palisandrową podstrunnicą. Sercem elektroniki są zawodowe pickupy 57 Classic, smaczku minionych dekad dodają także nawiązujące do najstarszych gibsonowskich tradycji niuanse takie jakie jak lakier nitro, czy historyczny osprzęt. 

Gitara jest ergonomiczna i niezwykle lekka. Przy wadze jedynie 3,27 kg z pewnością nie zmęczy nikogo nawet podczas długiego występu. Ogólnie rzecz biorąc ten model doskonale łączy w sobie cechy brzmieniowe dużych pudeł z wygodą gitar solid body. Jeśli potrzebujecie czegoś subtelniejszego niż Les Paul, ale jedocześnie wciąż daleko wam do typowo jazzowych full holow powinniście zwrócić uwagę ten niezwykle ceniony na całym świecie model. 

Gitara jest używana, lecz zachowana w praktycznie idealnym stanie. Nie ma żadnych obić, odprysków, głębokich rys i innych śladów użytkowania, które należałby omówić lub wskazać na zdjęciach. Znajdą się jakieś mikroryski do oglądania pod światłem, ale nic poza tym.  Stan techniczny również nie może budzić najmniejszych zastrzeżeń. Instrument jest wciąż w fabrycznej konfiguracji, nie był modyfikowany (wszystkie części są oryginalne), ani tym bardziej naprawiany.  Żadnych złamań, pęknięć i innych przykrych niespodzianek. Działa wszystko od kluczy, przez regulację gryfu po elektronikę. Progi są w świetnym stanie, nie mają żadnych śladów użytkowania i w żadnym razie nie kwalifikują się do podejmowania jakichkolwiek działań lutniczych. 

W zestawie jest tweedowy futerał (nieoryginalny, ale idealnie dopasowany). Back to top