Gibson Custom Memphis ES-339 Vintage Sunburst 2013

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę semi-hollow body Gibson ES-339. To kompaktowa, uwspółcześniona nieco wersja kultowego modelu ES-335, która z pewnością spodoba się gitarzystom chcącym posiadać jednocześnie jedyny w swoim rodzaju sound gibsonowskiego pudła i komfort gry na najwyższym poziomie. W tym modelu klasyczna konstrukcja z giętych klonowo-topolowych płyt, zabezpieczona przed sprzęganiem klonowym blokiem centralnym została zaopatrzona w smukły i szybki mahoniowy gryf typu 60’s z palisandrową podstrunnicą. Gitara jest niezwykle lekka i gra się na niej bardzo komfortowo. 

Sercem elektroniki są znane i lubiany pickupy 57 Classic.

ES-339 jest przepiękny. Efektowne, nitrocelulozowe wykończenie Sunset Burst (burst z przodu i z tyłu) w połączeniu z brązowymi boczkami i gryfem wygląda po prostu fenomenalnie. Efektowne faktury drewna,  kremowe bindingi i  perłowe inkrustacje potęgują wrażenie obcowania z gitarą z nieco wyższej już póki. 

Gitara wyprodukowana w roku 2013, ale zachowana w znakomitym stanie. Znajdzie się  kilka drobnych rysek, czy jakieś pojedyncze wgniotki,  ale to tylko kosmetyka bez wpływu na ogólną prezencję. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Progi w znakomitym stanie. 

W zestawie oryginalny futerał i certyfikat. 

 

 

 

 

 

Back to top