Gibson CJ-165 Rosewood 2008

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson CJ-165 Rosewood w wykończeniu Vintage Sunburst. Gitara to pomniejszony wariant  (compact jumbo) słynnego modelu J-200, a więc naprawdę górna półka jeśli chodzi o akustyki Gibsona. Specyfikacja gitary mówi sama za siebie, jest to absolutnie profesjonalny sprzęt do poważnych zastosowań i jednocześnie naprawdę przepiękna rzecz.

Instrument wykonany w całości z litego drewna, bez użycia laminatu. Mamy tutaj świerkową płytę wierzchnią, tył i boczki z indyjskiego palisandru, mahoniowy gryf oraz podstrunnicę i mostek z hebanu. Poza najwyższej klasy materiałami w specyfikacji znajdziemy także ożebrowanie typu X, lakier nitro i wysokiej klasy elektronikę opartą o LR Baggs Element, pozwalający przenieść wszelkie walory brzmieniowe tej gitary na nagłośnienie. Gitara ma ergonomiczny gryf i dzięki swoim nieprzesadzonym wymiarom jest bardzo wygodna.

 Jak na wysoki model Gibsona przystało, gitara naprawdę luksusowo się prezentuje. Piękne faktury drewna, efektowne malowanie typu sunburst, złoty osprzęt i perłowe inkrustacje składają się na niezwykle efektowną całość. 

Instrument wyprodukowany w roku 2008, zachowany w znakomitym jak na swój wiek stanie. Gitara ma drobne ślady użytkowania, ale ogólnie wygląda znakomicie w nieznacznym tylko stopniu ustępując nówkom, których i tak próżno szukać w sklepach. Pod względem technicznym wszystko jest w najlepszym porządku – działa każdy element od mechaniki gryfu, przez klucze po elektronikę, progi mają jedynie minimalne ślady użytkowania i naprawdę posłużą jeszcze bardzo długo bez podejmowania jakichkolwiek działań. 

Instrument oczywiście wyprodukowany w USA. 

Wraz z gitarą sprzedaję oryginalny futerał. 

Zdecydowanie polecam!