Furch D20-CM 2013 gitara akustyczna

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę akustyczną Furch D-20. Jest to wykonany w całości z litego drewna (zero sklejki) profesjonalny dreadnought z cieszącej się wielką sławą czeskiej manufaktury.

D-20 to jeden z lepszych wyborów na tym pułapie cenowym. Gitara cieszy się nieposzlakowaną opinią i potrafi zmiażdżyć konkurencję z bardziej znanym logo.

Instrument ma płytę wierzchnią z cedru, mahoniowy tył i gryf oraz palisandrową podstrunnicę i mostek. Instrument ma znakomite pasmo basowe i charakterystyczną, dźwięczną górę. Znakomicie nadaje się do grania palcami – nie jest druciany, stricte akordowy, lecz naprawdę pełny. Nawet pojedynczy dźwięk brzmi z odpowiednią głębią.

Gitara w satynowym, matowym wykończeniu. Wygląda surowo, ale niezwykle elegancko. Mój egzemplarz pochodzi roku 2013.  Gitara nie leżała w futerale, więc nowa już nie jest i znajdzie się na niej kilka obić i parę wgniotek, ale generalnie nic strasznego. Technicznie wszystko w najlepszym porządku, progi po lekkim szlifie, w świetnym stanie.

W zestawie z gitarą sprzedaję stary, ale w pełni sprawny twardy futerał. Szału nie ma więc proszę go potraktować jako gratis, ale lepsze to niż nic, bo fabrycznie sprzedają tę gitarę w miękkim pokrowcu.

Na koniec dodam, że jest to wersja gitary z siodełkiem o szerokości 45 mm. Piszę o tym, bo istnieje wariant z siodełkiem 48 mm.

Back to top