Furch D-40 Deluxe 2016

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę elektroakustyczną Furch D-40 w wersji Deluxe. Jest to obecnie już nieprodukowany, znakomity dreadnought z cieszącej się dużą sławą czeskiej manufaktury.

D-40 to jeden z najlepszych wyborów na tym pułapie cenowym. Gitara może pochwalić się nieposzlakowaną opinią i potrafi zmiażdżyć konkurencję z bardziej znanym logo.
Instrument ma płytę wierzchnią z cedru, mahoniowy tył i gryf oraz hebanową podstrunnicę jak również mostek. Gitarę można szczególnie polecić do grania palcami. Nie jest druciana, typowo akordowa, lecz ma mocno postawione brzmienie i nawet pojedynczy dźwięk brzmi na niej z odpowiednią energią. Poza tym technikom fingerstylowym sprzyja dość szeroka podstrunnica.

Dodatkowym atutem gitary jest fabryczna elektronika Fishman Presys, którą można wykorzystać na scenie i podczas nagrywania.

Gitara w satynowym, matowym wykończeniu. Wygląda surowo, ale niezwykle elegancko. Zdecydowanie wyróżnia się jakością wykonania i dbałością o detale. Mój egzemplarz pochodzi roku 2016. Stan jest bardzo dobry, ślady użytkowania ograniczają się do minimalnych rysek i wgniotek, ale to tylko standardowe drobnostki. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Instrument w pełni sprawny, ustawiony i gotowy do gry.

W zestawie z gitarą sprzedaję twardy futerał, który ma sporo śladów użytkowania, ale jest w pełni sprawny i robi to, co do niego należy.

 

 

 

 

 

 

 

Back to top