Fender Telecaster White Blonde 1973

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Telecaster. Tym razem fantastyczny egzemplarz z roku 1973. 

 Gitara z jesionowym korpusem w klasycznym kolorze White Blonde i palisandrową podstrunnicą. Taka wersja wygląda naprawdę perfekcyjnie, uroku dodaje jej naturalny relic, będący pamiątką po 50 latach grania. Spękania lakieru, przetarcia, osady to wszystko składa się na rasową prezencję vintage’owego Fendera, którą od lat próbuje się imitować w wysokich modelach z Custom Shopu. Tu jednak wszystko jest autentycznym świadectwem historii, nie marketingową kreacją. 

Gitara w znakomitej kondycji. Ma drobne modyfikacje (wymieniony potek tone, progi i przetwornik przy gryfie), ale ogólnie to wspaniale zachowany egzemplarz w całkowicie oryginalnym lakierze, nienagannym stanie technicznym, większością fabrycznych części i futerałem z epoki.   

Pomimo upływu lat to oczywiście wciąż w pełni grywalny,  zadbany i doskonale przygotowany do dalszej pracy w studio i na scenie instrument.

Oprócz tego, że to po prostu świetne wiosło, które może być końcem gitarowych poszukiwań, tak efektowny okaz z szanowanego rocznika będzie również znakomitą inwestycją. Fendery z pierwszej połowy lat 70 to cenione instrumenty, które notują nieustanny przyrost wartości. Ten egzemplarz może być ozdobą każdej kolekcji.