Fender Telecaster Thinline 2-Tone Daphne Blue Limited Edition 2019

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje unikatową gitarę Fender Telecaster Thinline w limitowanej wersji 2 Tone. To bardzo efektowny instrument, który ma top w wykończeniu Daphne Blue, dopasowaną do niego główkę w tym samym kolorze, biały tył i czarny binding. Wszystko to w połączeniu z typową dla tego modelu „f-hole” i perłową maskownicą wygląda bardzo customowo, wyróżnia się z tłumu i robi niesamowite wrażenie.

Oprócz wspaniałej prezencji, gitara charakteryzuje się znakomitą specyfikacją. Ma wysokiej klasy single Custom Shop 51 Nocaster i przystępny profil gryfu z profilem C i radiusem 9,5 cala. Co ciekawe, podstrunnica w tym modelu wykonana została z hebanu. Jest dosyć rzadko spotykane w Fenderach.

Model Thinline to wspaniały wybór dla gitarzystów poszukujących jednocześnie głębi gitar typu ES oraz fenderowskiej prostoty i ergonomii. To unikalny rozdział w historii Fendera, wersja tele o takiej konstrukcji ma wielu miłośników i stałe miejsce w ofercie marki.

Instrument wyprodukowany w roku 2019. Ma cztery lata, ale wygląda praktycznie jak nówka. Może dopatrzycie się jakichś mikrorysek, ale żadnych większych śladów nie ma. Pod względem technicznym również wszystko ok. Instrument nie ma na koncie żadnych napraw, modyfikacji i działa jak należy.

W komplecie znakomitej klasy oryginalny futerał i papiery.