Fender Telecaster American Standard Natural Ash 2002

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Tym razem proponuję gitarę elektryczną Fender American Standard Telecaster w godnym szczególnej uwagi wariancie  Natural Ash. Ten model ma jesionowy korpus i klonową podstrunnicę.  Bardziej niż którykolwiek reprezentant serii Standard przywodzi więc na myśl pierwotne telecastery z pierwszej połowy lat 50. Unikalna charakterystyka, z twangującą górką i punktowym besem, jest zasługą właśnie takiej kombinacji drewna. Jeśli szukacie telecastera, który po swych przodkach odziedziczył nie tylko wygląd, ale i ważne cechy charakteru, powinniście zwrócić uwagę na ten model. Cóż, jeśli tele ma realizować brzmieniową filozofię swego pierwowzoru to tylko jesion+klon.

Mimo tradycyjnych materiałów użytych do budowy, gitara wolna jest od rozmaitych bolączek starych fenderów. Dzięki uwspółcześnionej specyfikacji zapewnia wysoki komfort gry i szerokie spektrum możliwości brzmieniowych. Seria Standard to gitary dostosowane do współczesnych wyzwań. Dość smukły gryf z poszerzoną w stosunku do pierwowzoru podstrunnicą o wygodnym radiusie 9,5 cala, pożądny osprzęt na czele z mostkiem pozwalającym regulować menzurę oddzielnie dla każdej struny oraz – zdecydowanie mniej podatna na sprzężenia i generująca niewiele szumu – elektronika to  tylko niektóre z innowacji dostosowujących obecny na rynku od bez mała 70 lat projekt do współczesnych realiów. Country, jazz, funk oraz rozmaite odsłony rocka z powodzeniem mogą być polem eksploracji dla muzyka wyposażonego w tę gitarę.

Instrument naturalnym wykończeniu pozwalającym w pełni docenić nie tylko brzmieniowe, ale i wizualne atuty jesionowego drewna.

Gitara w bardzo dobrym stanie. Znajdą się niewielkie ślady użytkowania, ale wszystko to typowa drobnica. Ogólna prezencja jak zawsze w przypadku tego modelu powalająca.

W zestawie oryginalny futerał.

Back to top