Fender Telecaster American Standard HH Black 2014

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Telecaster. Tym razem model American Standard w nietuzinkowej wersji z dwoma humbuckerami. Telecaster niejedno ma oblicze i potrafi jak w tym przypadku przybrać nieco bardziej drapieżną formę. Humbuckery pojawiały się w tele od czasów modeli takich jak Deluxe i Thinline a w tym przypadku trafiły do współczesnego konia roboczego jakim jest American Standard. Jeśli lubicie stylistykę tele, ale potrzebujecie więcej mocy to zdecydowanie warta rozważenia opcja.

Gitara wyprodukowana w oku 2014, ale zachowana w wybitnym stanie. Może znajdzie się jakaś ryska, ale generalnie to właściwie nowy instrument i naprawdę nie sposób wymagać więcej. Zachowały się nawet folie ochronne na puszce pickupa i pickguardzie, których zdjęcie pozostawiam nowemu właścicielowi. Jeśli chodzi o stan gitary to również nie ma tu nic do napisania – zużycie jest zerowe.

W komplecie z gitarą oferuję wysokiej klasy oryginalny futerał oraz zestaw papierów i akcesoriów, które dostalibyście kupując nówkę. To piękny zestaw jak od dystrybutora.

 

 

 

 

 

 

 

Back to top