Fender Telecaster American Performer Vintage White SH 2019

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Telecaster. Tym razem egzemplarz z serii American Performer, która łączy w sobie wygląd retro modeli American Vintage z ergonomią serii American Standard. Ten egzemplarz ma piękny kolor Vintage White, którym bardzo mocno nawiązuje do estetyki lat 60. Całość prezentuje się naprawdę stylowo i przywodzi na myśl dawne czasy. Pod tą stylówką kryje się jednak instrument zupełnie niearchaiczny. Satynowy gryf z progami jumbo, radiusem 9,5 cala oraz 22 progami nie pozostawia wątpliwości, że w kwestii komfortu postawiono na nowoczesność.

Gitara ma fabrycznie zamontowanego singla Yosemite przy mostku i humbuckera Double Tap przy gryfie. Tele w wersji S-H ma swoje niezaprzeczalne miejsce w gitarowej kulturze, zdecydowanie warto popróbować tej ciekawej konfiguracji.

Gitara wyprodukowana w roku 2019, jest więc bardzo świeża. Jeśli chodzi o stan to może ktoś dopatrzy się jakichś drobnych śladów, ale generalnie instrument robi wrażenie fabrycznie nowego i trudno wymagać tu czegoś więcej. Progi są w świetnym stanie, wszystko działa jak należy.

Polecam, to bardzo solidny instrument, który może stanąć w szranki z najdroższymi modelami. To zupełnie profesjonalne wiosło produkcji USA, które spokojnie sprawdzi się w każdych warunkach.

W zestawie widoczny na zdjęciach pokrowiec.