Fender Telecaster American Performer Penny 2018

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Telecaster. Tym razem egzemplarz z serii American Performer, która łączy w sobie wygląd retro modeli American Vintage z ergonomią serii American Standard. Ten egzemplarz ma unikatowy i bardzo rzadko spotykany kolor Peny, który określiłbym jako nieco zgaszony, metaliczny róż. Całość prezentuje się naprawdę stylowo i zdecydowanie wyróżnia się wśród klasycznych wykończeń.

Gitara ma satynowy gryf z progami jumbo, radiusem 9,5 cala oraz 22 progami. Nie ma wątpliwości, że w kwestii komfortu postawiono tu na nowoczesność.

Gitara ma fabrycznie zamontowane single Yosemite.

Gitara wyprodukowana w roku 2018 a więc całkiem świeża. Jeśli chodzi o stan to może ktoś dopatrzy się jakichś drobnych śladów użytkowania, ale generalnie instrument robi wrażenie fabrycznie nowego i trudno wymagać tu czegoś więcej. Progi są w świetnym stanie, wszystko działa jak należy.

Polecam, to bardzo solidny instrument, który może stanąć w szranki z najdroższymi modelami. To zupełnie profesjonalne wiosło produkcji USA, które spokojnie sprawdzi się w każdych warunkach.

W zestawie fajnie dopasowany wizualnie futerał Gator w świetnym stanie.

 

 

 

 

 

Back to top