Fender Telecaster Am. Vintage 1952 Ri Butterscotch Blone 2016

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Vintage 52 Reissue Telecaster.  To profesjonalny instrument z górnej półki, jeden z najwyższych modeli produkowanych poza Custom Shopem. 

Gitara jest wykonaną z dużą konsekwencją i bezkompromisowo wierną reedycją starego tele sprzed prawie 70 lat.  Wykończenie Butterscotch Blonde, słomiany gryf i obowiązkowo czarny pickguard składają się na najbardziej klasyczną z możliwych prezencję tego modelu. Nie zabrakło też zawsze mile widzianych smaczków w postaci lakieru nitro i staroświeckiego osprzętu – vintage pełną gębą. 

Połączenie jesionowego korpusu i klonowego gryfu oraz znakomitych przetworników owocuje w przypadku tego modelu najbardziej esencjonalnym i najpełniej realizującym filozofię tele amerykańskim do granic możliwości brzmieniem. Fantastyczny twang na kanale czystym i ostry, staroświecki drive to znaki firmowe tego instrumentu. Country, blues, starocerkiewny r’n’r, ale i zupełnie współczesne rockowej alternatywy to specjalność tej ponadczasowej gitary.  

Gitara wyprodukowana w roku 2016, a więc całkiem świeża. Znajdzie się kilka drobnych obić, odprysków i rysek (wiadomo – nitro), ale ogólnie wygląda bardzo świeżo. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku.. W komplecie jest oryginalny tweedowy futerał oraz komplet papierów. Dostajecie to samo, co u dystrybutora za zdecydowanie przystępniejszą cenę. 

Klasyka brzmienia i stylu, zdecydowanie polecam. 

 

 

Back to top