Fender Telecaster American Standard FSR FMT 2000

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Standard Special Edition Telecaster. To ekstremalnie rzadki, limitowany model z 2000 roku. Charakterystyczną cechą tej gitary jest nakładka z klonu płomienistego  z przodu i z tyłu korpusu oraz nietypowy, bardzo efektowny kolor. Gitara wygląda naprawdę znakomicie i zdecydowanie widać, że nie jest to już zabawka. Na pewno wyróżnia się na tle znacznie bardziej zachowawczych podstawowych wersji modelu Standard. 

Gitara, choć ma już ponad dwadzieścia lat, prezentuje się naprawdę się świetnie i zdecydowanie swojego wieku nie zdradza. Poza widocznymi dopiero wtedy, gdy się ich szuka drobnymi ryskami tu i tam, nie ma większych śladów użytkowania. W zestawie jest oryginalny futerał oraz komplet papierów. Komplet jak od dystrybutora, co jest jest dość rzadkie w przypadku gitar w tym wieku. 

Stan techniczny nie może budzić żadnych zastrzeżeń. Gitara jest w pełni sprawna, niemodyfikowana, ustawiona i gotowa do gry. Progi po szlifie nie mają żadnych śladów użytkowania i posłużą bez ingerencji lutnika wiele lat. 

Ogólnie rzecz biorąc instrumenty Fendera z serii American Standard są jednymi z najczęściej wybieranych gitar na świecie. Jeśli ktoś szuka konia roboczego ta gitara będzie jak znalazł. Dobra jakość materiałów użytych do budowy, porządna  elektronika,  ergonomiczny gryf i przede wszystkim profesjonalne brzmienie za wciąż jeszcze rozsądną cenę przyczyniły się do wielkiego sukcesu tej serii.