Fender Telecaster Am. Standard Candy Cola 2008

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje  gitarę elektryczną Fender American Standard Telecaster. Instrument z roku 2008 w pięknym kolorze Candy Cola. 

Gitara w znakomitym stanie.  Ślady użytkowania to wyłącznie niuanse trudne do uchwycenia na zdjęciach – mikroryski i dosłownie dwie maleńkie wgniotki. Na swoje dwanaście lat zdecydowanie ten sprzęt nie wygląda i naprawdę nie widzę szczególnych korzyści związanych z zakupem nowego egzemplarza zamiast tego.  

Gitara jest oczywiście w pełni sprawna i nie można mieć zarzutów do pracy któregokolwiek z elementów. Działa wszystko od kluczy, przez regulację gryfu po elektronikę. Progi są w świetnym stanie. 

Gitara ma zamontowane butikowe przetworniki Lollar Vintage na magnesach Alnico V. Pickupy są bardzo porządne i podnoszą ogólny poziom instrumentu. Brzmienie jest mniej jazgoczące i nie rani uszu nadmierną ekspozycją górnego pasma. Ogólnie rzecz biorąc konfiguracja gitary nie jest bardzo ortodoksyjna. Olchowy korpus, palisandrowa podstrunnica i mostek nowoczesnego typu łagodzą typową dla tego modelu obfitującą w  wysokie częstotliwości barwę. Oczywiście unikalny charakter tele nie został zaprzepaszczony, a jedynie zreformowany. W takiej odsłonie gitara spokojnie sprawdzi się zarówno w klasyce jak i w nowoczesnych stylach muzycznych. 

W zestawie oryginalny futerał Fendera z ABS i trochę papierków. Zdecydowanie warto się zainteresować.

 

 

Back to top