Fender Telecaster Am. Elite Jade Pearl Metallic 2017

Sprzedane

7,799 zł

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Telecaster z wysokiej serii American Elite. Instrument w szczególnie efektownym i bardzo oryginalnym wykończeniu Satin Perl Metallic z bindingiem wokół korpusu.

Gitara wyprodukowana w roku 2017. Formalnie sprzedaję to wiosło jako używane, ale prezentuje się ono jak z igły zdjęte. Nie ma praktycznie żadnych śladów użytkowania i robi wrażenie instrumentu prosto z fabryki. Naprawdę ze święcą szukać na rynku wtórnym takiego stanu. Nie sposób wymagać więcej w tej kwestii.

Pod względem technicznym również wszystko w najlepszym porządku. Gitara nie była naprawiana, modyfikowana i jest wolna od wszelkich wad. Działa oczywiście wszystko od A do Z, progi są jak nowe. W komplecie oferuję oryginalny twardy futerał oraz komplet papierów z certyfikatem na czele. Komplet jak od dystrybutora, ale stosownie taniej.

Elite to jeden z najwyższych modeli Fendera. Cechą charakterystyczną tej serii jest innowacyjność. Nie jest to klasyczny strat typu vintage, lecz model naszpikowany nowinkami technicznymi. W specyfikacji znajdziemy więc bezszumowe przetworniki Fender Noiseless czwartej generacji, przełącznik S1 w gałce volume oferujący dostęp do dodatkowych brzmień, bardzo wygodny gryf z przystępnym profilem, zmiennym radiusem i satynowym wykończeniem. Nie zabrakło także blokowanych kluczy, podcięcia przy łączeniu gryfu z korpusem ułatwiającego grę w wysokich pozycjach. Cechą charakterystyczną tej serii jest także znany z gitar Music Man wygodny system regulacji krzywizny gryfu.

Gitara aktualnie nie jest produkowana i nie da się kupić fabrycznie nowego egzemplarza.