Fender Telecaster 72Ri Natural Japan

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje japońskiego Fendera Telecastera w bardzo ciekawej wersji TL-72-65. To krótko mówiąc japońska historyczna reedycja tele w lubianej specyfikacji rodem z lat 70.

 Instrument pochodzi z drugiej połowy lat 90, wyprodukowano go pomiędzy rokiem 1997 a 2000. Spodoba się z pewnością gitarzystom ceniącym nieco starsze gitary. Jak na swój wiek sprzęt prezentuje się bardzo przyzwoicie. Znajdą się oczywiście ślady w postaci rysek, drobnych wgniotek, czy niewielkich przetarć na gryfie, ale to tylko drobnica dodająca gitarze vintage’owego charakter

Pod względem technicznym z gitarą wszystko w najlepszym porządku. Jest ona w pełni sprawna i zachowana w oryginalnej specyfikacji, która jest naprawdę bardzo dobra. Tele ma jesionowy korpus z bardzo efektownym rysunkiem drewna, klonowy gryf i osprzęt typu vintage. Cechą charakterystyczną japońskiej reedycji są bardzo dobrej klasy klucze marki Gotoh. Naturalne wykończenie połączone z klasycznym czarnym pickguardem jest niezmiennie jedną z najbardziej poszukiwanych wersji tele. To żelazna klasyka, która choć ma już 70 lat wcale się nie starzeje. Jeżeli szukacie jasnego,  amerykańskiego soundu z charakterystycznym twangiem i rock’n’rollową zadziornością, ale nie dysponujecie zawrotnym budżetem ta ceniona, japońska reedycja będzie z pewnością bardzo dobrym wyborem.  Gitara oddaje ducha starych Fenderów, brzmi jak trzeba, ale jednocześnie jest dość rozsądnym pod względem finansowym zakupem. 

Zdecydowanie polecam i zapraszam na Allegro na aukcję od złotówki bez ceny minimalnej. 

Piec Ampega wystąpił jako dekoracja. Możecie go nabyć na innej aukcji.