Fender Super Sonic 60 Blonde Head

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Opis

Elektryczna Dusza prezentuje head lampowy Fender Super Sonic 60. Jest to znany i lubiany wzmacniacz łączący w sobie klasyczne brzmienia kultowych konstrukcji Fendera ze znakomitym kanałem przesterowanym. Head, choć jest banalnie prosty w obsłudze, ma potężne możliwości brzmieniowe i odkąd pojawił się w produkcji stał się jednym z najbardziej cenionych wzmacniaczy Fendera.  Nic dziwnego – kombajn o takich możliwościach sprosta każdemu gitarowemu wyzwaniu. W tej cenie naprawdę ciężko znaleźć coś lepszego. 

Pierwszy kanał wzmacniacza to esencja Fendera w dwóch znakomitych wydaniach. Przełącznik pozwala wybrać charakterystykę spośród dwóch fantastycznych barw. Pierwsza to subtelny, jasny i dźwięczny sound inspirowany legendarnym wzmacniaczem Vibrolux, drugi ciemny, drapieżny i surowy wygar spod znaku równie kultowego Bassmana. W wyższych zakresach głośności oba voicingi znakomicie się przełamują generując rasowy crunch. Super Sonic niewątpliwie byłby wart swojej ceny nawet gdyby miał tylko ten jeden kanał, który jest naprawdę fantastyczny. Tym razem jednak na cleanie i crunchu się nie kończy i do dyspozycji dostajemy także wbudowany przester z pełną korekcją oraz kaskadowym gainem. Pozwala on cieszyć się rasowym drivem o bardzo szerokim zakresie bez konieczności stosowania jakichkolwiek kostek. 

Head świetnie się prezentuje. Wyglądem nawiązuje do starych kremowych headów Fendera z ery „brownface” takich jak Tremolux, czy Bandmaster. Poza profesjonalnym brzmieniem zaoferuje więc także oldschoolową sceniczną prezencję. 

Wzmacniacz w pełni sprawny. Posiada drobne ślady użytkowania w postaci  kosmetycznych oznak użytkowania na toleksie i drobnego przetarcia materiału na grillu (dziurą bym tego nie nazwał). Technicznie wszystko w najlepszym porządku. Head sprawny i gotowy do gry. 

W zestawie oryginalny przełącznik nożny, pokrowiec i fabryczny karton. Komplet jak ze sklepu zdecydowanie taniej niż nówka. 

Gitara i case wystąpiły jako dekoracja i nie są przedmiotem sprzedaży.

 

r