Fender Super Sonic 22 Black

Licytacja

CENA

1 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • szybka wysyłka
  • 6 miesięcy gwarancji
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje wzmacniacz lampowy Fender Super Sonic 22. Tym razem egzemplarz w wersji stylizowanej na legendarne wzmacniacze „blackface”, a więc taki z czarnym obiciem i srebrzystym grillem. Klasyka!

Wersja 22 to najbardziej udany i ceniony model z całej rodziny Super Sonic. Nic dziwnego, jest on współczesną wariacją na temat kultowego Deluxe Reverba, uważanego przez wiele osób za wzmacniacz wszech czasów. Podobnie jak oryginał, jest to 22-watowa konstrukcja oparta o jeden dwunastocalowy głośnik. Poza perfekcyjnym czystym brzmieniem przechodzącym wraz ze wzrostem głośności w rasowy amerykański crunch, mamy tutaj oddzielny kanał przesterowany z dwustopniowym gainem i pełną korekcją. Jest także tryb FAT dodający pazura kanałowi pierwszemum tak więc w stosunku do Deluxe Reverba otrzymujemy znacznie szerszą paletę brzmień dostępnych bez żadnych kostek.

Wzmacniacz wyposażony w  jest w sprężynowy pogłos, pętlę efektów, szereg wyjść na kolumny i funkcjonalny przełącznik nożny. To prawdziwy koń roboczy, który posłuży w domu, na próbie, na koncercie i w studiu.  Jeśli podobają się wam klasyczne wzmacniaczy Fendera, ale pragniecie większej uniwersalności, Super Sonic oferuje klasyczny wygląd, dwie wersje klasycznego brzmienia Fendera na pierwszym kanale i wbudowany, bardzo przyzwoity przester.

Wzmacniacz jest w bardzo dobrym stanie. Działa w nim wszystko od A do Z, lampy nie wykazują oznak zużycia. W zestawie jest oryginalny przełącznik nożny.

Wzmacniacz oczywiście made in USA.

Nowy egzemplarz kosztuje około 6000 zł. Tutaj aukcja od złotówki bez ceny minimalnej.

Zdecydowanie warto się zainteresować.

Gitara wystąpiła jako dekoracja. Możecie kupić ją na innej aukcji.

 

Back to top
Na Allegro trwa aukcja tego przedmiotu od złotówki. Licytuj teraz!