Fender Stratocaster American Select Cherry Burst 2012

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster Select. Instrument z najwyższej półki, prestiżowy i niezwykle efektowny wizualnie. Gitara niejako zaprzecza pierwotnej koncepcji stratocastera, która zakładała prostotę i surowy styl tego instrumentu. W serii Select Fender zaszalał i uczynił ze swoich popularnych modeli gitary ociekające egzotyką i luksusem. Elegancja i rozmach jak PRS-ach czy Gibsonach jak widać w żelaznej klasyce Fendera również sprawdza się doskonale.

Gitara ma olchowy korpus, na który naklejono efektowny top. Całość wykończono przepięknym malowaniem cherry burst. Do takiego królewskiego wręcz korpusu dopasowano przepiękny gryf z klonu płomienistego, na którym znalazł się okolicznościowy medalion upamiętniający tę piękną serię. Całość prezentuje się naprawdę wykwintnie. Od razu widać, że tym razem strat to nie proste wiosło złożone z części walających się po garażu, ale dopracowane w każdym detalu cacko.

W parze z najwyższej klasy materiałami idzie w modelu Select reszta specyfikacji. Gitara ma wygodny gryf ze zmiennym radiusem podstrunnicy, blokowane klucze, poprawiające ergonomię frezy z tyłu i przy łączeniu gryfu z korpusem oraz zawodową elektronikę. To bardzo wszechstronna, raczej nowoczesna odsłona telecastera, która sprawdzi się w wielu stylach muzycznych.

Gitara wyprodukowana w roku 2012. Ma już dziesięć lat, ale zdecydowanie nie zdradza swojego wieku i wygląda jak nowa.  Drobne ślady użytkowania znajdą się na futerale, ale sama gitara jest naprawdę w świetnym, kolekcjonerskim stanie i trudno wymagać czegokolwiek więcej od instrumentu w tym wieku. Technicznie wszystko w najlepszym porządku, progi w znakomitej kondycji.

W komplecie z gitarą sprzedaję oryginalny, tweedowy Futerał G&G w dedykowanej do modelu Select wersji. Sam futerał tej klasy do wydatek ponad 1000 zł. W komplecie są także papiery, dostajecie więc elegancki, sklepowy komplet.

W gratisie dorzucam straplocki.

Zdecydowanie polecam.