Fender Stratocaster Jimi Hendrix Olympic White 2016

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster w wersji Jimi Hendrix. Instrument w ikonicznym kolorze Olympic White i z charakterystyczną odwróconą główką, która wizualne nawiązuje do leworęcznych gitar używanych przez tego inspirującego do dzisiaj, legendarnego gitarzystę.

Gitara wprawdzie produkcji meksykańskiej, ale to bardzo dobrze skonfigurowany, wysoki model. Fabrycznie nowy egzemplarz kosztuje okolice 5000 zł, a więc to już nie zabawka.

Na uwagę zasługują przetworniki American Vintage 65, które spotyka się zwykle w znacznie droższych gitarach made in USA. Reszta specyfikacji też nie powinna rozczarować. Zgadza się tu naprawdę wszystko od materiałów (olcha + klon) po stylowy osprzęt typu vintage. Gitara wygląda znakomicie, świetnie realizuje brzmieniową filozofię Fendera i do tego jest ciekawie osadzonym w popkulutrze gadżetem.

Instrument z roku 2016, ale zachowany w znakomitym stanie. Może dopatrzycie się jakichś minimalnych śladów użytkowania, generalnie jednak wygląda właściwie jak nówka. Stan techniczny jest nienaganny. Wszystko działa jak należy, nic nie było modyfikowane i naprawiane. Progi w znakomitym stanie, zdecydowanie nie wymagają żadnych interwencji.

W zestawie oryginalny pokrowiec.