Fender Stratocaster Japan Vintage Classic 58 2017

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster. To japoński model Classic 58 z olchowym korpusem, klonowym gryfem i w specyfikacji typu vintage nawiązującej do historycznych modeli z drugiej połowy lat 50.

Gitara stanowi ciekawą, wyraźnie tańszą, alternatywę dla drogich amerykańskich reedycji z serii Vintage/Original i taką też filozofię brzmieniową reprezentuje. Jeśli poszukujecie strata o tradycyjnej barwie i klasycznej prezencji, ten model jest doskonałym wyborem na swojej półce cenowej. Jakość wykonania i użytych materiałów stoi na bardzo wysokim poziomie (japońska produkcja z tego słynie) i gitara bez dwóch zdań może być zaliczona do grupy instrumentów zupełnie profesjonalnych. Jest też nieco bardziej prestiżowym wyborem niż, nieco niżej pozycjonowane, modele meksykańskie. Warto rzucić okiem, to już całkiej poważny instrument i być może nic lepszego nie potrzebujecie.

Ten egzemplarz został wyprodukowany w roku 2017. Ma 5 lat, ale zachował się w zdumiewającym stanie. Nie dość, że nie ma żadnych śladów użytkowania i jakiegokolwiek zużycia, to jeszcze wciąż ma folie ochronne na pickguardzie i przetwornikach. Sprzedaję tę gitarę jako używaną, ale faktycznie jest zupełnie jak nowa. Widać, że ktoś kto ją kupił w ogóle jej nie używał.

W zestawie oryginalny pokrowiec, który ma maleńką dziurkę na komorze na akcesoria. W komplecie także fabryczne papiery.