Fender Stratocaster Japan Vintage ’62 3-Tone Sunburst 2004

4,399 zł

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster. Tym razem japońska reedycja wykonana wg klasycznej specyfikacji cenionego rocznika 1962. Jeśli szukacie tradycyjnego strata, ale nie chcecie wydawać dużej sumy na serię American Vintage/Original lub jakiegoś Custom Shopa, taki japoński model może was w pełni zadowolić. To absolutnie profesjonalne, bardzo cenione wiosło oferujące znakomity stosunek jakości do ceny. 

Gitara świetnie realizuje koncepcję strata vintage zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i specyfikację techniczną. Olchowy korpus polakierowany na tradycyjny trzytonowy sunburst, palisandrowa podstrunnica, parametry i osprzęt vintage oraz bardzo solidne amerykańskie przetworniki vintage single coil to specyfikacja, która niezmiennie od dekad jest na celowniku wielu gitarzystów. 

Gitara w bardzo dobrym stanie. Choć ma prawie 20 lat (rok produkcji 2004) prezentuje się bardzo dobrze i naprawdę trudno wymagać więcej od sprzętu w tym wieku. Znajdą się oczywiście kosmetyczne ślady normalnego użytkowania, ale to tylko drobnica bez wpływu na ogólną prezencję, która jest wciąż znakomita.

  W kwestii stanu technicznego jest równie dobrze. Działa wszystko od A do Z, progi są w znakomitym stanie i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.