Fender Stratocaster Hank Marvin Signature Fiesta Red 1996

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster. Tym razem wyprodukowana w Japonii (fabryka FujiGen) sygnatura prawdziwego dinozaura rocka i jednego z pierwszych, brytyjskich gitarowych idoli – Hanka Marvina z The Shadows.

Gitara z roku 1996. Spodoba się miłośnikom nieco starszych fenderowskich wypustów. Ten model to jeden z najbardziej esencjonalnych stratów. Utrzymany jest w klimacie retro i bardzo mocno nawiązuje do pierwszych egzemplarzy tego modelu z lat 50. Specyfikacja to absolutna klasyka. Jesionowy korpus, klonowy gryf z charakterystyczną szyjką typu V, pickupy o niskim sygnale, osprzęt typu vintage i oczywiście niezwykle stylowe, szczególnie poszukiwane wykończenie Fiesta Red składają się na jedyny w swoim rodzaju wizerunek tej wspaniałej gitary.

Instrument wolnym kroczkiem zbliża się do trzydziestki. Znajdzie się na nim trochę rysek, drobnych obić i innych normalnych śladów użytkowania, ale jego ogólna kondycja jest znakomita. Gitara nie była modyfikowana, naprawiana, jest ustawiona i gotowa do gry. Progi miały lekki szlif i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.

W zestawie gigbag Fendera stylistycznie nawiązujący do tweedowych futerałów z lat 50.