Fender Stratocaster Deluxe Roadhouse 2009

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Opis

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster Roadhouse Deluxe. Jest to jeden z najwyższych modeli produkowanych w Meksyku i naprawdę bardzo przyzwoity instrument za rozsądną cenę.  GItara ładniejsza, droższa i znacznie lepsza niż popularny model Standard, od którego dzieli ją kilka serii i spora różnica w cenie. Nowe egzemplarze kosztowały 3500 zł, a za te pieniądze w Meksyku można wyprodukować wiosło z naprawdę dobrą specyfikacją. 

Ten strat ma bardzo ładny olchowy korpus w malowaniu 3 tone sunburst, eleganckie bordowe maskownice,  wygodny klonowy gryf z profilem szyjki C, radiusem 9,5 cala i satynowym wykończeniem. Osprzęt i elektronika są identyczne jak w modelach USA, gitara ma fabrycznie zamontowane znakomite pickupy Texas Special, które są jednymi z najbardziej esencjonalnych przystawek Fendera. Same pickupy to koszt 850 zł także poziom jest wysoki. 

Gitara w pełni sprawna technicznie, ustawiona i gotowa do gry. Stan instrumentu jest bardzo dobry, progi mają minimalne ślady użytkowania i nic nie trzeba z nimi robić. Jeśli chodzi o wygląd to gitara wygląda przepięknie, ślady użytkowania ograniczają się do małych śladów na rantach. 

W zestawie jest oryginalny pokrowiec. 

 

 

 

 

 

Back to top