Fender Stratocaster Deluxe Plus Mystic Black 2013

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje Fendera Stratocastera z wysokiej serii American Deluxe. Tym razem egzemplarz z roku 2013 w kolorze Mystic Black. Choć na pierwszy rzut oka lakier gitary wygląda po prostu na czarny to z bliska widać, że jest on brokatowy. Jest to dość dyskretne, ale dodaje instrumentowi ekskluzywnego charakteru. Efekt jest trudny do sfotografowania, ale na kilku zdjęciach udało mi się pokazać o co chodzi.

Gitara w bardzo uniwersalnej konfiguracji HSS. Jeśli szukacie strata, który uciągnie naprawdę każdą muzykę, wersja z humbuckerem przy moście jest oczywistym wyborem. Warto dodać, że modelu Deluxe z dopiskiem Plus pojawiła się ciekawa fukcjonalność jeszcze bardziej rozszerzająca możliwości gitary. Z tyłu korpusu, pod maskownicą znajduje się slot na specjalne karty (takie małe płytki PCB), które służą do modyfikacji układu elektronicznego gitary dając dostęp do alternatywnych połączeń elektroniki. Wraz z gitarą dostajecie trzy takie płytki.

Deluxe Plus to strat w wersji modern. Bezszumowe pickupy, ergonomiczne parametry gryfu, współczesny osprzęt i eleganckie detale to główne cechy tej gitary. Taki strat nie ogląda się wstecz i może stanąć w szranki z Music Manami, PRS-ami i innymi nowoczesnymi instrumentami zachowując przy tym najważniejsze cechy klasycznego strata.

Gitara ma prawie dziesięć lat, ale prezentuje się świetnie. Ślady użytkowania są naprawdę niewielkie i trudno wymagać więcej od używanej gitary. Pod względem technicznym też wszystko w najlepszym porządku. Wszystko działa jak należy, progi są w znakomitym stanie.