Fender Stratocaster Custom Shop Classic Player Black ~JC Stamp~ 2008

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster Custom Shop Classic Player z serii Contemporary.

Ten egzemplarz ma charakterystyczną pieczątkę „JC” na gryfie i wybite na korpusie (przy sprężynach) litery JCQA. Jest więc pamiątką po cenionym, byłym master builderze Johnie Cruzie. Gitary  powiązane z Cruzem są poszukiwane i cechy fabryczne świadczące o jego udziale przy budowie danego instrumentu nie są obojętne dla miłośników marki. Ma to oczywiście wpływ na wartość oznaczonych  w ten sposób egzemplarzy. 

Nasza dzisiejsza gitara to model o specyfikacji typu modern, który i bez specjalnego namaszczenia przez Johna Cruza broni się sam. Instrument ma blokowane klucze Sperzel, piękny gryf z klonu ptasie oko o bardzo przystępnych parametrach (profil C, radius 9,5 cala), bezszumowe pickupy Noiseless Vintage i most na dwóch trzpieniach. Tak konfiguracja to oczywiście wyjście naprzeciw oczekiwaniom współczesnych muzyków. Jeśli chcecie strata, ale poszukujecie czegoś z czym nie będzie trzeba toczyć walki, taka wersja ma szansę przypaść Wam do gustu. Gitara jest wygodna i uniwersalna, ale klasycznego charakteru też jej nie brakuje. 

Instrument ma 20 lat i sporo grał. Znajdą się na nim drobne ryski, małe obicia, czy wgniotki, ale ogólna prezencja jest naprawdę w porządku. Pod względem technicznym wszystko też ok. Działa wszystko od A do Z, a jedynym nieoryginalnym elementem jest pickguard. Progi są po szlifie i nie mają żadnych śladów użytkowania.

W komplecie z gitarą sprzedaję oryginalny futerał. Ma on sporo śladów użytkowania, ale wciąż doskonale pełni swoją funkcję.