Fender Stratocaster Custom Shop ’56 Ri Seafoam Green

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Opis

Elektryczna Dusza prezentuje najwyższej klasy Fendera Stratocastera z Custom Shopu. Tym razem znakomita reedycja rocznika 1956, a więc strat taki sam, jakiego produkowano ponad sześćdziesiąt lat temu, w trzecim roku istnienia tego modelu. Gitara to gratka dla wszystkich miłośników klasycznego brzmienia strata z klonową podstrunnicą oraz fanów poprawności historycznej.

Ten model jest bardzo wiernym odtworzeniem starych instrumentów Fendera, ma lakier nitro, osprzęt vintage, koszerny korpus z frezami SSS, znakomite, dedykowane do tego modelu pickupy, masywny gryf oraz wygląda po prostu obłędnie w ekstremalnie rzadkim kolorze Seafoam Green.

W zestawie jest żółty tweedowy futerał stylizowany na taki z epoki oraz papiery, akcesoria i oczywiście certyfikat. To bardzo ładny komplet w cenie stosownie niższej niż nówki, które kosztują zwykle okolice 15 tysięcy złotych.

Gitara wyprodukowana została w roku 2010. Choć jest to instrument prawie dziesięcioletni utrzymany jest w znakomitym stanie zarówno wizualnym jak i technicznym. Ślady użytkowania ograniczają się do powierzchownych mikrorysek. Gitara oczywiście działa, stroi i jest gotowa do gry. Progi są w świetnym stanie.

 

 

 

Back to top