Fender Stratocaster American Vintage Olympic White 2000

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Vintage 1962 Stratocaster.

Gitara wyprodukowana w roku 2000. To egzemplarz z cenionej, pierwszej serii American Vintage.

Gitara jest wiernym odtworzeniem strata produkowanego na początku lat 60. Jeśli lubicie gitary w klimacie retro, ten model przypadnie wam do gustu, bo znajdziecie w nim wiele historycznych smaczków, które niezmiennie emocjonują gitarzystów poszukujących brzmień sprzed dekad.

Olchowy korpus z frezami SSS, cenione pickupy 57/62, lakier nitro w kolorze Olympic White, staroświecki osprzęt i gryf o parametrach vintage (profil C, radius 7.25, 21 progów, palisandrowa podstrunnica z złotymi markerami) to sprawdzony przepis na strata w bardzo klasycznej odsłonie. Gitara ma charakter i prezentuje się po prostu ikonicznie. Dla wielu taka wersja to po prostu wzorcowy strat.

Instrument ma 24 lata, ale trzyma się świetnie. Stan techniczny jest nienaganny, gitara jest w pełni sprawna, ustawiona i gotowa do gry.  Progi są w świetnym stanie, wszystko inne tez. Jeśli chodzi o kwestie wizualne to znajdą się delikatne ślady użytkowania w postaci rysek, drobnych wgniotek i przebarwień lakieru, ale to tylko kosmetyka, która jedynie dodaje klimatu gitarze w stylizacji vintage.

W zestawie oryginalny futerał i papiery.