Fender Stratocaster American Ultra Cobra Blue HSS 2019

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje znakomitą gitarę Fender Stratocaster z wysokiej serii American Ultra. To najnowsza, aktualnie produkowana wersja luksusowego i najbardziej zaawansowanego technicznie strata, która zastąpiła znane z wcześniejszych roczników modele takie jak Deluxe i Elite.

Gitara naszpikowana nowinkami – ponadprzeciętnie uniwersalna dzięki rozbudowanej elektronice (bezszumowe pickupy najnowszej generacji Noiseless Ultra, system S1 i pełnowymiarowy humbucker przy mostku) oraz bardzo ergonomiczna za sprawą dokładnie przemyślanej geometrii wszystkich elementów (komfortowy profil gryfu, zmienny radius, podcięcia ułatwiające dostęp do wysokich pozycji). Gitara kosztuje w sklepach około 10 tysięcy złotych i jest jednym z najdroższych Fenderów produkowanych poza Custom Shopem. To rasowy amerykański strat w dostosowanym do współczesnych realiów, nowoczesnym wydaniu. Wygląda bardzo klasycznie i nie zdradza swoich możliwości na pierwszy rzut oka, ale to naprawdę zaawansowany sprzęt.

Poza zaletami użytkowymi gitara świetnie wygląda. Ma unikatowy kolor Blue Cobra, który jest ciemnym granatem z drobnymi metalicznymi cząsteczkami. Strat o takiej prezencji zdecydowanie wyróżnia się z tłumu.

Gitara z roku 2019 – bardzo świeża. Ślady użytkowania są kosmetyczne, instrument wygląda praktycznie jak nowy. Właściwie jedynym minusem jest jaśniejszy ślad po naklejce na pickguardzie. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Progi są w znakomitym stanie, mają naprawdę znikome ślady użytkowania i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.

W komplecie oryginalny futerał i papiery.